‍ Już jutro ruszają zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego UMCS w Puławach. Pierwszy wykład to „Zawody…

👩‍🎓 Już jutro ruszają zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego UMCS w Puławach. Pierwszy wykład to „Zawody przyszłości – czego i jak się uczyć”.

Po wykładzie dzieci będę mogły uczestniczyć w warsztatach:
🚗Dlaczego samochód tak pędzi? – warsztaty fizyczne z klockami Lego Education – Maszyny i mechanizmy. Podczas zajęć uczestnicy zbudują z klocków prosty model samochodu, a następnie omówią siły fizyczne, które działają na poruszający się pojazd.

🌕 Marsjańska przygoda – warsztaty robotyki i programowania z klockami Lego Education WeDo 2.0. Podczas zajęć studenci zbudują z klocków i zaprogramują model prostego łazika marsjańskiego. Omówią też warunki panujące w kosmosie i możliwości życia na Marsie.

✔️ Wystarczy wypełnić formularz: https://bit.ly/2D0neCg

Warsztaty są dodatkowo płatne, 12 zł za warsztat. Odpłatność odbywa się gotówką na miejscu.

RUSZAMY! 😊 UFFF! 😊
Już w najbliższą sobotę, o godz. 10.00 zapraszamy do Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego na uroczysty wykład inauguracyjny Uniwersytetu Dziecięcego UMCS.
Prelekcję „Zawody przyszłości – czego i jak się uczyć” wygłoszą panowie Marcin Wolski i Robert Turski z Grupy Edukacja 3.0.
Wykład odbędzie się w sali konferencyjnej w budynku A na I piętrze.

Po wykładzie dzieci będę mogły uczestniczyć w warsztatach:

Dlaczego samochód tak pędzi? – warsztaty fizyczne z klockami Lego Education – Maszyny i mechanizmy. Podczas zajęć uczestnicy zbudują z klocków prosty model samochodu, a następnie omówią siły fizyczne, które działają na poruszający się pojazd. Planowane są również zawody 🙂 Wszystko po to, żeby w atmosferze dobrej zabawy wprowadzić młodych studentów w fascynujący świat zagadnień fizycznych. Nauka i dobra zabawa są gwarantowane. Czas trwania: 45 minut. Godz. 11.15 i 12.00

Marsjańska przygoda – warsztaty robotyki i programowania z klockami Lego Education WeDo 2.0. Podczas zajęć studenci zbudują z klocków i zaprogramują model prostego łazika marsjańskiego. Omówią też warunki panujące w kosmosie i możliwości życia na Marsie. Czas trwania: 45 minut Godz. 11.15 i 12.00.

Warsztaty są dodatkowo płatne, 12 zł za warsztat. Odpłatność odbywa się gotówką na miejscu.

Zapisy odbywają się przez formularz – link TUTAJ: https://bit.ly/2D0neCg
Źródło https://www.facebook.com/398380383557731/posts/2093421257386960

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *