🤝 Współpraca Miasta Puławy i Powiatu Puławskiego Wspólne spojrzenie na potrzeby służby zdrowia oraz…

🤝 Współpraca Miasta Puławy i Powiatu Puławskiego 😀

👉 Wspólne spojrzenie na potrzeby służby zdrowia oraz realizację miejskich inwestycji – to wynik porozumienia pomiędzy Miastem Puławy i Powiatem Puławskim. Efektem serii roboczych spotkań pomiędzy Starostą Danutą Smagą i Prezydentem Pawłem Majem są wspólne ustalenia, które przyniosą korzyści obydwu samorządom, a tym samym także mieszkańcom.

✅ Jesteśmy przekonani, że wypracowany kompromis przyniesie same pozytywne rezultaty – zgodnie stwierdzają włodarze powiatu i miasta. Skutki porozumienia odczują mieszkańcy, korzystający z powiatowego systemu opieki zdrowotnej, który – zgodnie z deklaracją Prezydenta – wzmocnią środki z budżetu miasta. Starosta zapewniła o wsparciu procesów inwestycyjnych, realizowanych częściowo na terenach należących do Skarbu Państwa, dzięki czemu miasto oszczędzi czas i środki.

☑️ Zawarte porozumienie to z pewnością nie koniec dobrej współpracy między samorządami. Także w innych obszarach powiat i miasto deklarują gotowość do wspólnych działań na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców.

Fot. Starostwo Powiatowe w Puławach

Źródło https://www.facebook.com/398380383557731/posts/2400847379977678

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *