Komenda Powiatowa Policji w Puławach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży rożnych kosmetyków, do której…

Komenda Powiatowa Policji w Puławach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży rożnych kosmetyków, do której…

Komenda Powiatowa Policji w Puławach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży rożnych kosmetyków, do której doszło w grudniu ub.r. w jednej z puławskich drogerii. Dwoje sprawców, kobieta i mężczyzna po wejściu do sklepu ze stoisk z kosmetykami ukradli różnego rodzaju kosmetyków o wartości ponad 1300 zł.
Rysopisy sprawców:
– mężczyzna ubrany w ciemną kurtkę, który posiada krótko ścięte włosy i zarost na twarzy, a w chwili kradzieży na plecach miał założony niebieski plecak z napisem w kolorze białym
– kobieta ubrana w niebieską kurtkę, niebieskie spodnie, szary szal, czarne sportowe buty, a na prawym ramieniu posiada przewieszoną czarną torebkę. Kobieta ma długie brązowe włosy.

Policja prosi o przekazywanie wszelkich informacji w tej sprawie, a przede wszystkich informacji dotyczących sprawców do dyżurnego puławskiej komendy pod nr tel. (81) 889-02-90 lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego pod nr tel. (81) 889-03-14.

Źródło informacji i foto: KPP w Puławach.


Źródło https://www.facebook.com/1152484894878754/posts/1897310007062902

3 thoughts on “Komenda Powiatowa Policji w Puławach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży rożnych kosmetyków, do której…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *