[Z REGIONU] ZARZUT ZABÓJSTWA I TYMCZASOWY ARESZT DLA 29-LATKA Do tego przestępstwa doszło w…

[Z REGIONU]
ZARZUT ZABÓJSTWA I TYMCZASOWY ARESZT DLA 29-LATKA

Do tego przestępstwa doszło w miniony piątek 26.10.2018 r.
Około godz. 3 nad ranem dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z mieszkań w Opolu Lubelskim zostały odnalezione zwłoki młodej kobiety. Była nią 27-letnia mieszkanka miasta.

Pod wskazany adres pojechali policjanci. Wcześniej wezwani przez rodzinę 27-latki ratownicy medyczni potwierdzili zgon kobiety.
W wyniku wstępnych oględzin przeprowadzonych na miejscu zdarzenia wynikało, do jej śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie.
Przez wiele godzin na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora oraz biegłego policjanci wykonywali szereg czynności. Na miejscu przestępstwa pracowali także m.in. policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę – męża kobiety. Istniało uzasadnione podejrzenie, że to on ma związek z jej śmiercią. Przez kolejne dni policjanci wykonywali z zatrzymanym szereg czynności procesowych.

Wczoraj policjanci doprowadzili 29-latka do Prokuratury Rejonowej w Opolu Lubelskim. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa 27-latki.
Dziś przed południem policjanci doprowadzili 29-latka przed oblicze sądu, który zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.
Za zabójstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło informacji i foto: KPP w Opolu Lubelskim.

Źródło https://www.facebook.com/1152484894878754/posts/1791738600953377

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *