‼️ Konsultacje społeczne ‼️ Przestrzeń publiczna jest dobrem wspólnym wszystkich mieszkańców, a zadaniem samorządu…

‼️ Konsultacje społeczne 💭‼️

🌳🌿 Przestrzeń publiczna jest dobrem wspólnym wszystkich mieszkańców, a zadaniem samorządu jest tworzenie użytecznej, funkcjonalnej i oczywiście przyjaznej przestrzeni, sprzyjającej nawiązywaniu kontaktów społecznych i służącej zaspokajaniu potrzeb mieszkańców oraz poprawie jakości ich życia.

🔹Wzrost świadomości społecznej dotyczącej kształtu przestrzeni miejskiej wpływa na zaangażowanie formalnych i nieformalnych grup mieszkańców, które chętniej uczestniczą w procesie projektowania przestrzeni miejskich i tworzenia koncepcji zagospodarowania. Kwestie trudne lub sporne często poddawane są konsultacjom społecznym, a Państwa zaangażowanie oraz opinia są dla nas priorytetowe i stanowią ważną wskazówkę.

▪️W ostatnim czasie na łamach mediów społecznościowych pojawił się temat stawiania pomników w przestrzeni publicznej Puław.

👉Z uwagi na fakt dużego zainteresowania mieszkańców zagospodarowaniem terenu w centrum miasta w okolicy skrzyżowania ulic: Piłsudskiego, Centralnej, Zielonej, Lubelskiej i al. Partyzantów w Puławach oraz koncepcji budowy w tym miejscu pomnika po usuniętym monumencie poświęconym „Bohaterom wspólnych walk o wyzwolenie Puław”, odpowiadamy na Państwa potrzeby i zapraszamy do konsultacji społecznych dotyczących pomników w przestrzeni miejskiej Puław.

☑️ Link do ankiety⤵️
https://wibo.um.pulawy.pl/homequest/quest/2

ANKIETA – pomniki w przestrzeni publicznej Puław

Źródło https://www.facebook.com/398380383557731/posts/2500309293364819

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *