‼️ Konsultacje społeczne ‼️ Przestrzeń publiczna jest dobrem wspólnym wszystkich mieszkańców, a zadaniem samorządu…

‼️ Konsultacje społeczne ‼️ Przestrzeń publiczna jest dobrem wspólnym wszystkich mieszkańców, a zadaniem samorządu…

‼️ Konsultacje społeczne 💭‼️

🌳🌿 Przestrzeń publiczna jest dobrem wspólnym wszystkich mieszkańców, a zadaniem samorządu jest tworzenie użytecznej, funkcjonalnej i oczywiście przyjaznej przestrzeni, sprzyjającej nawiązywaniu kontaktów społecznych i służącej zaspokajaniu potrzeb mieszkańców oraz poprawie jakości ich życia.

🔹Wzrost świadomości społecznej dotyczącej kształtu przestrzeni miejskiej wpływa na zaangażowanie formalnych i nieformalnych grup mieszkańców, które chętniej uczestniczą w procesie projektowania przestrzeni miejskich i tworzenia koncepcji zagospodarowania. Kwestie trudne lub sporne często poddawane są konsultacjom społecznym, a Państwa zaangażowanie oraz opinia są dla nas priorytetowe i stanowią ważną wskazówkę.

▪️W ostatnim czasie na łamach mediów społecznościowych pojawił się temat stawiania pomników w przestrzeni publicznej Puław.

👉Z uwagi na fakt dużego zainteresowania mieszkańców zagospodarowaniem terenu w centrum miasta w okolicy skrzyżowania ulic: Piłsudskiego, Centralnej, Zielonej, Lubelskiej i al. Partyzantów w Puławach oraz koncepcji budowy w tym miejscu pomnika po usuniętym monumencie poświęconym „Bohaterom wspólnych walk o wyzwolenie Puław”, odpowiadamy na Państwa potrzeby i zapraszamy do konsultacji społecznych dotyczących pomników w przestrzeni miejskiej Puław.

☑️ Link do ankiety⤵️
https://wibo.um.pulawy.pl/homequest/quest/2

ANKIETA - pomniki w przestrzeni publicznej Puław

Źródło https://www.facebook.com/398380383557731/posts/2464086213653794

2 thoughts on “‼️ Konsultacje społeczne ‼️ Przestrzeń publiczna jest dobrem wspólnym wszystkich mieszkańców, a zadaniem samorządu…”

  1. Jakim sposobem pomniki sprzyjają poprawie jakości życia? Zamiast pomników, świerków itp. Miasto powinno sprzyjać inwestorom którzy chcą wydać swój kapitał, dając pracę najbardziej młodym którzy niezbyt chętnie chcą zostać w tym mieście. Jeszcze z 5 lat i to miasto całkiem będzie puste

  2. Janek Munio w ankiecie ma Pan możliwość wyrażenia swojego zdania, które umieścił Pan powyżej. Jest w niej też możliwość przedstawienia innej propozycji zagospodarowania tego terenu. Druga część Pana wypowiedzi jest oczywiście słuszna, aczkolwiek w tym momencie skupiamy się na konkretnym temacie i fragmencie naszych Puław:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *