10 listopada – Stara Octownia zaprasza na kolejną porcję śmiechu!

10 listopada – Stara Octownia zaprasza na kolejną porcję śmiechu! 😂👏🍻🍲10 listopada – Stara Octownia zaprasza na kolejną porcję śmiechu! 😂👏🍻🍲 Kolejny stand-up w Puławach.
Tym razem gwiazdą wieczoru będzie @[511976855560294:274:Krzysztof Jahns].

Krzysztof Jahns występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Pomysłodawca i organizator Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u, jak również założyciel najstarszej sceny stand-up’owej w Wielkopolsce. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie przed więzienną publikę.

„A Nie Mówiłem” to stand-up poświęcony trudnej sztuce budowania relacji damsko-męskich. Dotyka spraw codziennych z perspektywy obojga płci, gdyż każdy kij ma dwa końce i trzeba nim sprawnie żonglować, by utrzymać się w siodle związku. Zbiór zabawnych historii, które gładko przeplatają się ze sobą tworząc godzinny program, pełen pikanterii i zaskakujących puent.
Czy Ewa świadomie zerwała jabłko? Czy zabijanie pająków to współczesne polowanie mężczyzn? Dlaczego łatwiej odbić przedszkole z rąk terrorystów, niż wygrać kłótnie z kobietą? Na te i wiele innych pytań odpowie Krzysztof Jahns w swoim programie „A nie mówiłem”.

5 people going

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *