Bank Gospodarstwa Krajowego podpisał umowę z Lubelską Fundację Rozwoju w wyniku czego zostały uruchomione…

🔹Bank Gospodarstwa Krajowego podpisał umowę z Lubelską Fundację Rozwoju w wyniku czego zostały uruchomione preferencyjne pożyczki dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców z województwa lubelskiego.

🔹 Pożyczki unijne udzielane są w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.
Dzięki temu mogą z niej skorzystać:
– mikro, mali i średni przedsiębiorcy z województwa lubelskiego realizujący przedsięwzięcie na terenie tego województwa
– firmy, które starały się o dotację, ale jej nie otrzymały
– firmy, które realizują inwestycję i starają się o kredyt w banku

🔹Niskie i stałe oprocentowanie, czyli 1,87% w skali roku oraz brak opłat za rozpatrzenie wniosku i udzielenie pożyczki zwiększają konkurencyjność i atrakcyjność oferty. Kwota jaką można otrzymać w ramach tzw. „małej pożyczki” zwiera się w przedziale od 5 000 do 250 000 zł, a maksymalny okres spłaty to 5 lat. Nie jest wymagany również wkład własny.

🔹Środkami pozyskanymi z pożyczki można sfinansować między innymi nabycie maszyn i urządzeń bądź środków transportu na potrzeby własne. Innym sposobem wykorzystania pieniędzy z pożyczki może być zakup czy adaptacja nieruchomości pod działalność produkcyjną lub usługową.

Pracownicy LFR udzielają bezpłatnej pomocy przy wypełnieniu wniosku o udzielenie pożyczki unijnej. Pod numerem telefonu 81 888-97-74 zainteresowani przedsiębiorcy mogą dowiedzieć się jak sprawnie złożyć wniosek i pozyskać niskooprocentowany kapitał na rozwój.

Więcej infromacji⤵️
http://www.xn--poyczkaunijna-44c.pl/
www.przedsiebiorczelubelskie.pl

Źródło https://www.facebook.com/398380383557731/posts/2328056327256784

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *