Dni Puław już w ten weekend! 31 maja będziemy bawić się koncertowo. Wystąpi dla…

👉 Dni Puław już w ten weekend!

🔹🎶 31 maja będziemy bawić się koncertowo. Wystąpi dla nas Kacper Gołda z zespołem, a gwiazdą wieczoru będzie Varius Manx & Kasia Stankiewicz. Wieczór zwieńczy pokaz pirotechnicznych efektów scenicznych.

☄️1 czerwca będziemy wspólnie świętować Dzień Dziecka. Dla uczestników pikniku przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: strefa dziecka z animacjami i zabawami, park rozrywki (dmuchany tunel, ścianka wspinaczkowa, paintball, kosmiczna zjeżdżalnia, skimboard), pokaz samochodów Rajdu Nadwiślańskiego🏎, ekostoiska i wiele innych. Pierwszy raz w naszej marinie będziemy gościć wyjątkowe czworonogi – alpaki🦙, które uwielbiają towarzystwo dzieci. O godzinie 14.00 dla najmłodszych wystąpi Elza i Przyjaciele, którzy zabiorą nas do Krainy Lodu🧜‍♀️🧚‍♀️, a następnie Kacper Mysiorek🧙‍♂️, uczestnik programu „Mam talent” przedstawi nam swój wyjątkowy pokaz iluzjonistyczny. Od 16.00 sceną zawładną FIT LOVERS💪, którzy przeprowadza plenerowy trening. Nie zabraknie również strefy Meet&Greet, specjalnie stworzonej dla fanów. (Prosimy o zabranie maty do ćwiczeń)

💃🕺2 czerwca to dzień muzyki, tańca i zabawy. Od godziny 13.00 na naszej scenie – konkursy taneczne i animacje dla dzieci. Od godziny 16.00 wystąpią dla nas tancerze z „Akademii Promocji Tańca Puławy” Kamili i Bartka Rudnych, a o 17.00 do tańca zaprosi nas Tomasz Barański uczestnik programu „Taniec z gwiazdami”🤩. Od godziny 18.00 Marina Puławy zamieni się w wyjątkowy parkiet taneczny. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na potańcówce pod chmurką.

Zapraszamy do wspólnego świętowania dni naszego miasta!🥳

Źródło https://www.facebook.com/398380383557731/posts/2416107225118360

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *