Do zdarzenia doszło r w godz. porannych. Kierowca samochodu ciężarowego marki Scania, 46-letni mieszkaniec…

Do zdarzenia doszło r w godz. porannych. Kierowca samochodu ciężarowego marki Scania, 46-letni mieszkaniec…

Do zdarzenia doszło 04.06.2019 r w godz. porannych. Kierowca samochodu ciężarowego marki Scania, 46-letni mieszkaniec Torunia jadący drogą krajową nr 12 w kierunku Lublina, zatrzymał się na skrzyżowaniu w Anielinie w związku ze zmianą świateł.
Jadący za nim motocyklem marki Yamaha, 33-latek nie zdążył wyhamować i uderzył w naczepę ciężarówki.

Kierujący motocyklem, mieszkaniec gminy Przyłęk trafił do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, którzy dbali o to, żeby ruch mimo zablokowanej w kierunku Lublina drogi odbywał się płynnie.

Źródło informacji i foto: KPP w Puławach.

Źródło https://www.facebook.com/1152484894878754/posts/2104090626384838

3 thoughts on “Do zdarzenia doszło r w godz. porannych. Kierowca samochodu ciężarowego marki Scania, 46-letni mieszkaniec…”

  1. Powinni w końcu zrobić coś z tymi światłami, działają i zmieniają się jak chcą, powinni przyjemniej założyć timer, nikt nie musiałby gwałtownie hamować ani przyspieszać bo nagłe nad Tobą się zmienią światło i mandat 500zł. Wiem że państwo chce zarabiać na tym ale dlaczego kosztem życia innych ludzi?

  2. Niestety te światła są zjebane na potęgę. Zmieniają się jak chcą można by powiedzieć. Do tego żółte kamery do mandatów za czerwone światło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *