Fundacja Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa poszukuje domu dla Garfielda

Fundacja Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa poszukuje domu dla Garfielda

Fundacja Po Ludzku Do Zwierząt - Przyjazna Łapa poszukuje domu dla Garfielda.

Garfield szuka domu ❗❗❗Kto go pokocha ❓❓❓

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

Garfield - bohater dnia wczorajszego. Pisaliśmy Wam o kocie, którego pani Diana i jej koleżanki z kazimierskiego Baru Rybka, znalazły na ogródku. Kot wyglądał jak milion nieszczęść, SETKI turystów mijały go a on leżał i chyba było mu już wszystko jedno... na szczęście dzięki szybkiej reakcji Pań, niedługo po ich telefonie byłyśmy na miejscu.

Nie będziemy owijać bawełnę - Garfield mimo puszystego rudego futra jest chodzącym szkieletem. Jego waga wynosi zaledwie 2.85 kg, to bardzo mało jak na dorosłego kota. Dodatkowo ma bardzo silną anemię i niewydolne nerki. Nie ma części zębów. Niestety kolejne wiadomości też nie są dobre. Wróciliśmy przed chwilą z lecznicy gdzie dostaliśmy nowe informacje. Garfield ma FIV (odpowiednik ludzkiego AIDS) czyli nabyty niedobór immunologiczny. Jego układ odpornościowy jest trwale uszkodzony, ale może z nim żyć. Nie ma kociej białaczki - to chyba jedyny plus... ale i tak nie może trafić do domu z innymi kotami. Ogólnie Garfield czuje się dziś lepiej. Zjadł, dostał leki, na widok człowieka reaguje podnosząc z ciekawością głowę. A jeszcze wczoraj ledwo kontaktował... Nie ma rewelacji, ale jest zauważalna poprawa. Już dziś ogłaszamy tego pięknego rudego kawalera i SZUKAMY DOMU TYMCZASOWEGO LUB STAŁEGO!

Garfield ma mniej więcej 8 lat. Za tydzień, może trochę więcej będzie gotowy do adopcji, na tyle przewidywany jest czas leczenia. Jesteśmy w stanie zorganizować transport do nowego domu w Puławach i okolicach (woj. lubelskie). Dom bez kotów, lub z kotami FIV. Garfield odnajdzie się zarówno w domu u młodych ludzi jak i u kogoś starszego - sam nie jest już najmłodszy, ale ma przed sobą jeszcze kilka ładnych lat życia. Sprawmy wspólnie, by były one jak najlepsze <3 Tel: 500-851-385 lub 533-514-674 w razie telefonu na tygodniu przed godziną 15:00 prosimy o wcześniejszą wiadomość sms, bo wtedy jesteśmy w pracy. UDOSTĘPNIAJCIE! Źródło https://www.facebook.com/1152484894878754/posts/2231964890264077

1 thought on “Fundacja Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa poszukuje domu dla Garfielda”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *