Oczywiście zachęcamy do słuchania audycji „Wakacyjne Puławy w trasie i na czasie” w Radio…

Oczywiście zachęcamy do słuchania audycji „Wakacyjne Puławy w trasie i na czasie” w Radio…

📻Oczywiście zachęcamy do słuchania audycji "Wakacyjne Puławy w trasie i na czasie" w Radio Puławy 24 (97,2 FM lub w internecie na https://pulawy24.pl) o godz. 13:00 w każdy piątek.

Halo! Będzie można nas usłyszeć! Oczywiście w Radio Puławy 24 (97,2 FM lub w internecie na https://pulawy24.pl) o godz. 13:00. Dziś i w każdy piątek słuchajcie audycji "Wakacyjne Puławy w trasie i na czasie" gdzie będziemy próbowali zachęcić was do odwiedzenia naszego regionu. Posłuchajcie dlaczego warto!?

"Wakacyjne Puławy w trasie i na czasie - to cykl audycji, które przybliżają walory turystyczne, rekreacyjne, krajoznawcze naszej malowniczej okolicy. Programy są emitowane w radiu na częstotliwości 97,2 FM w każdy piątek, po godzinie 13.00 i realizowane przy współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną - Kraina Lessowych Wąwozów.
Rozmowy z organizatorami i uczestnikami wielu imprez i wydarzeń
o charakterze kulturalnym oraz rekreacyjnym, mają na celu dostarczenie kompleksowych informacji na temat bogatej oferty adresowanej nie tylko do turystów spoza Lubelszczyzny, ale również osób, które mieszkają tu na co dzień, a jednak nie odkryli w pełni uroków regionu.
Program prowadzi Joanna Czajkowska, która wraz z zaproszonymi gośćmi zachęca do aktywnego zwiedzania, poznawania kultury, tradycji a także do delektowania się smakami regionalnych potraw i odpoczynku w otoczeniu natury."

#krainalessowychwawozow #wiosnawkrainie
Źródło https://www.facebook.com/398380383557731/posts/2440546336007782

2 thoughts on “Oczywiście zachęcamy do słuchania audycji „Wakacyjne Puławy w trasie i na czasie” w Radio…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *