Pod ponizszym linkiem znajduje się komentarz Stowarzyszenia „Puławianie” do materiału „Dom Chemika – fakty…

Pod ponizszym linkiem znajduje się komentarz Stowarzyszenia „Puławianie” do materiału „Dom Chemika – fakty…

Pod ponizszym linkiem znajduje się komentarz Stowarzyszenia „Puławianie” do materiału „Dom Chemika – fakty…

Pod ponizszym linkiem znajduje się komentarz Stowarzyszenia „Puławianie” do materiału „Dom Chemika – fakty i mity” https://www.facebook.com/pulawianie/posts/1255063897958020?hc_location=ufi

W wywiadach radiowych, prasowych i telewizyjnych odpowiedzi urzędników były jednoznaczne: przebudowa Domu Chemika jest nieunikniona, ponieważ konsultacje społeczne już zostały przeprowadzone i nie ma możliwości wnoszenia jakichkolwiek zastrzeżeń do przebudowy budynku. Kolega Szymon Karczewski postanowił zapytać w trybie informacji publicznej, jaki był wynik tych konsultacji.

Publikuję w tym albumie skan odpowiedzi, jaką dostaliśmy z Urzędu Miasta – jednoznacznie ona wskazuje, że to, co nam mówiono od początku nie jest prawdą, ponieważ… żadnych konsultacji społecznych nie było!

Konsultacje objęły jedynie pracowników ośrodka. Więc w tej chwili nie wiemy nawet, czy Puławianie chcą przebudowy Domu Chemika.

Czy zatem nie powinny zostać przeprowadzone odpowiednie konsultacje? Czy urzędnicy nie są zbyt pewni swego, aby powoływać się na konsultacje, które się nie odbyły? Jako mieszkańcy powinniśmy mieć prawo głosu, jeśli chodzi o nasz ośrodek kultury.

Walki o ocalenie POK ciąg dalszy nastąpi…

Dla zainteresowanych całość wyników konsultacji jest do pobrania tutaj w wersji PDF: http://www77.zippyshare.com/v/ttctIgzH/file.html

http://bip.pulawy.pl/upload/pliki//0Protokol_V.pdf
Źródło https://www.facebook.com/32081060744/posts/10155484657580745

1 thought on “Pod ponizszym linkiem znajduje się komentarz Stowarzyszenia „Puławianie” do materiału „Dom Chemika – fakty…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *