POLICJANCI NA DZIEŃ DZIECKA Na terenie Puławskiego Parku Naukowo – Technologicznego w Puławach odbył…

POLICJANCI NA DZIEŃ DZIECKA Na terenie Puławskiego Parku Naukowo – Technologicznego w Puławach odbył…

POLICJANCI NA DZIEŃ DZIECKA

Na terenie Puławskiego Parku Naukowo – Technologicznego w Puławach odbył się Dzień Małego Chemika zorganizowany z okazji Dnia Dziecka.
Pośród licznych atrakcji, tradycyjnie, jak co roku swój sprzęt zaprezentowały służby mundurowe, w tym również puławska Policja.

Funkcjonariusze przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznych wakacji.
Zaprezentowali policyjny radiowóz, motocykle ruchu drogowego, a także wyposażenie policjantów biorących udział w zabezpieczaniu imprez sportowych.
Dla młodzieży z najstarszych klas szkoły podstawowej oraz gimnazjum policjanci przygotowali branżową prasę oraz informacje na temat doboru do służby.
Przez kilka godzin policyjne stoisko było oblegane, a zaprezentowane przez funkcjonariuszy atrakcje cieszyły się dużym powodzeniem.

Oprócz zabawy oraz prezentowania swojej pracy, mundurowi nie zapomnieli także o dorosłych, którym prezentowali działanie aplikacji Moja Komenda oraz Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Przybliżali także zasady działania programu Dzielnicowy bliżej nas.
Przez kilka godzin znakowali też rowery. Chętnych do spotkania z mundurowymi oraz pamiątkowej fotografii w radiowozie i na policyjnym motocyklu nie brakowało.

Źródło informacji i foto: KPP w Puławach.


Źródło https://www.facebook.com/1152484894878754/posts/2100873243373243

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *