TRWAJĄ POSZUKIWANIA ZAGINIONEGO KAJAKARZA Informacja o zdarzeniu wpłynęła do puławskiego dyżurnego wczoraj po południu.…

TRWAJĄ POSZUKIWANIA ZAGINIONEGO KAJAKARZA Informacja o zdarzeniu wpłynęła do puławskiego dyżurnego wczoraj po południu.…

TRWAJĄ POSZUKIWANIA ZAGINIONEGO KAJAKARZA

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do puławskiego dyżurnego wczoraj po południu. Przypadkowy mężczyzna, który przyszedł nad Wisłę, na wysokości ogródków działkowych przy ulicy 4 Pułku Piechoty zauważył dryfujący po rzece pusty kajak. Nawołując głośno, próbował odnaleźć jego właściciela.
Gdy to nie poskutkowało, powiadomił służby.

Policjanci, którzy pojechali na miejsce, wyciągnęli kajak z wody. Wewnątrz znajdowały się buty, kapok oraz plecak z rzeczami osobistymi. Na miejsce wezwani zostali policjanci pełniący służbę na łodzi. Funkcjonariusze sprawdzili teren.
Na wyspie znajdującej się nieopodal znaleźli ubrania, wędkę oraz inne przedmioty.
Jak się okazało należały one do 40 letniego mieszkańca Puław. Mężczyzna wyszedł z domu wczoraj przed południem z zamiarem wędkowania na Wiśle.
Nad Wisłą został również odnaleziony jego samochód.

Poza policjantami działania poszukiwawcze prowadzili strażacy z PSP oraz OSP z Góry Puławskiej i OSP Włostowice, a także WOPR.
Dzisiaj akacja poszukiwawcza została wznowiona.
Policjanci, strażacy oraz WOPR sprawdzają brzegi Wisły, zaplanowano także działania specjalistycznej grupy nurków ze straży pożarnej.

Źródło informacji: KPP w Puławach.

Źródło https://www.facebook.com/1152484894878754/posts/2153951868065380

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *